Válečné filmy na téma koncentrační tábory, holocaust a konečné řešeníVálečné filmy a seriály od roku 2010

Téma koncentrační tábory, židovské ghetta, holocaust a konečné řešení

final-solution.jpg

Final Solution (2011)

V nacisty okupovaném Dánsku jeden z místních rybářů pomáhá skupině Židů uprchnout na švédskou neutrální půdu. Tento nucený výlet si pro rodinu Landauových vynutí jednu oběť navíc - musí zde nechat svou nejmladší dceru Emmu. Ta zde zůstává ukryta u matčina přítele a čeká, kdy se jí otevře možnost následovat svou rodinu.

Final Solution (2011) - Další info k filmu na ČSFD Koupit film Final Solution (2011) na porovnávači cen Heureka.cz Ukázka filmu Final Solution (2011)

auschwitz.jpg

Auschwitz (2011)

Film z prostředí koncentračního tábora Osvětim.

Auschwitz (2011) - Další info k filmu na ČSFD Koupit film Auschwitz (2011) na porovnávači cen Heureka.cz Ukázka filmu Auschwitz (2011)

v_temnote.jpg

V temnotě (2011)

Zloděj a podvodníček Leopold Socha, Polák ze Lvova, ukrývá v podzemní kanalizační síti skupinku uprchlíků z židovského ghetta. Celou věc zpočátku vnímá jen jako příležitost k dobrému výdělku a nechává si od Židů za své služby řádně platit. Postupem času, kdy společně prožijí řadu utrpení i chvíle na hraně mezi životem a smrtí, přirostou utečenci Sochovi k srdci a on se rozhodne jim nadále pomáhat zcela nezištně, i za cenu ohrožení života sebe i své rodiny.
( In Darkness | Polsko / Německo / Francie / Kanada, 2011, 145 min )

V temnotě (2011)  - Další info k filmu na ČSFD Koupit film V temnotě (2011)  na porovnávači cen Heureka.cz Ukázka filmu V temnotě (2011)

zid-suus_2010.jpg

Žid Süss - Film bez svědomí (2010)

Snímek se vydává po stopách herce Ferdinanda Mariana, který se chopil titulní role v Goebbelsově propagandistickém snímku Žid Süss.

Žid Süss - Film bez svědomí (2010) - Další info k filmu na ČSFD Koupit film Žid Süss - Film bez svědomí (2010) na porovnávači cen Heureka.cz Ukázka filmu Žid Süss - Film bez svědomí (2010)

zatah.jpg

Zátah - Odsun (2010)

Po největší razii v dějinách lidstva, která proběhla pod taktovkou francouzské policie, se v pařížské cyklistické aréně tísní na třináct tisíc Židů.

Zátah - Odsun (2010) - Další info k filmu na ČSFD Koupit film Zátah - Odsun (2010) na porovnávači cen Heureka.cz Ukázka filmu Zátah - Odsun (2010)
Zde můžete přidat další odkaz »Modelová železnice   Inzerce zdarma   Inspirace pro ženy  
Inzerce Online   Modelová železnice   Novák Přelouč   VM hotel, ubytování Přelouč   Radek Hutla   Ubytování Na Růžku Přelouč   Vyklízení Hutla   Les a zahrada - zahradní technika   Vodárny a čerpadla   Metal Magic - zpracování kovů   Tesařské práce   Ubytování u Václava, Přelouč   StaMat-Cz   InfoDnes.cz   Práce v ČR   Práce Přelouč, Pardubice   FipoJobs   Práce a brigády   HSE Dveře   Magazín o bydlení   Vyklízení Praha   Port24.cz